Dla firm

Klienci Indywidualni

Pranie wodne

Oferujemy współpracę przede wszystkim z zakresu prania odzieży roboczej pracowników różnych przedsiębiorstw. Z powodzeniem poradzimy sobie z wieloma zabrudzeniami. Do dnia dzisiejszego obsługiwaliśmy jak i obsługujemy firmy z między innymi branży drogowej, spożywczej, medycznej, chemicznej, itd. Kompleksowo przygotowujemy każdą sztukę odzieży do dalszego, ponownego użytkowania przez pracownika.

obejrzyj nasz park maszynowy

w przypadku zabrudzeń biologicznych, organicznych jest znacznie skuteczniejsze od prania chemicznego. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości środków piorących niemieckiego producenta jakim jest Burnus Hychem oraz nowoczesnej technologii prania jaką posiadamy, jakość naszych usług staje na najwyższym poziomie.

Pranie chemiczne

stosowane jest bez udziału wody dzięki czemu uzyskujemy brak kurczliwości, mniejsze zdeformowania, zniekształcenia czy też wygniecenia na pranych materiałach takich jak: wełna, kożuch, futro, (itp. wszystkich materiałach naturalnych).  W praniu chemicznym skuteczniejsze jest czyszczenie takich zabrudzeń jak: plamy z tłuszczu, smary, lakiery, oleje, itp.