Tip-Top Pralnia
profesjonalnie

Istniejemy na rynku od 1996 roku. Początkowo nasze działania koncentrowały się na praniu chemicznym, z biegiem czasu i chęcią rozwoju firmy, jak i usług ukierunkowanych na coraz większe zadowolenie klienta, od 10 lat stosujemy również pranie wodne.
Nowego impulsu nadała nam współpraca z dużymi korporacjami usług pralniczych na polskim rynku. Zaufanie zdobyliśmy wśród takich firm jak:  Berendsen, CWS-Boco czy Initial Matadoor. Po dziś dzień sumiennie realizujemy ich zlecenia z jakością, która pomogła wykreować te marki.

Obecnie posiadamy 6 dużych pralek firmy Lapauw o pojemności od 100 do 350 kilogramów załadunku. W szczególności zabezpieczające pranie wyrobów o dużych rozmiarach takie jak maty i posiadające znakomity system dopierający materiały bawełniane. Do kompleksowej realizacji powierzonych nam zadań wykorzystujemy również moce 5 suszarek między innymi firmy Triveneta Grandi Impianti o pojemnościach 350 kilogramów.
Przy tak znacznych siłach przerobowych nasza wydajność wynosi do 1 tony wyrobów na godzinę. Naszą jakość możemy poprzeć ścisłą współpracą z firmą Burnus Hychem,  wiodącym na rynku europejskim producentem środków piorących. Korzystamy z ich wiedzy i najnowszych osiągnięć technologii przy wdrażaniu nowych systemów piorących w naszej firmie.
Wszystko to przemawia za jakością i rzetelnością w wykonywaniu przez nas zleceń i co za tym idzie zwiększeniem zadowolenia klienta. Z roku na rok zwiększamy nasze moce produkcyjne i tym samym powiększamy nasze doświadczenie i umiejętności. W związku z rozwojem firmy i myślą o środowisku wprowadzamy na rynek ekologiczną i kompleksową usługę najmu i serwisu czyściw przemysłowych.
Jesteśmy przekonani, że świetnie poradzimy sobie z zadaniami jakie, Państwo przed nami postawicie.